You are here

Error message

  • Notice: Undefined index: default_product in commerce_product_urls_form_alter() (line 63 of /home/hometren/public_html/sites/all/modules/commerce_product_urls/commerce_product_urls.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in commerce_product_urls_form_alter() (line 63 of /home/hometren/public_html/sites/all/modules/commerce_product_urls/commerce_product_urls.module).

Landhouse Ø16mm Dvoredna Garnišna za zavese Cilindar - Hrom mat

Šifra:
912973332712
Redovna cena:4.640,00 RSD
Cena:3.480,00 RSD
Ušteda:1.160,00 RSD (25%)

Tip garnišne: Dvoredna
Boja: Hrom mat
Prečnik cevi: Ø16mm
Odstojanja cevi od zida: 11/17cm
Nosači: Otvoreni
Karike: Na svakih 10cm
Sirovinski materijal: metal
Pakovanje: 1kom
Zemlja porekla: Eu

 

Garnišne duže od 200cm isporučuju se sa 3 nosača!

Svi proizvodi u dužini: 

Slični proizvodi